Çelik ev fiyat listesi

Tümünü Göster

Çelik ev fiyat listesi

Çelik ev fiyat listesi değişiklik göstermesinin sebebi çelik ev yapan firmaların kullandığı malzeme kalitesi ile doğru orantılıdır. Biz ve müşterilerimiz hizmetimizden ve kalitemizden oldukça memnunlar. Dilerseniz onlar ile irtibata geçip hakkımızda sorular sorabilir, yapmış olduğumuz yapıları yerinde görebilirsiniz. Çelik ev fiyatları nda kullanılan malzeme ve evin metrekare olarak büyüklüğüde fiyatı değiştiren etkenlerdendir. Çelik evlerde iç ve dış panellerde ısı ve ses yalıtımını yerine getiren A1 kategorisi yanmayan malzeme kullanılır. Müşteri isteğine göre farklı seçeneklerde malzemelerde kullanılabilir. Çelik ev sistemlerinde inşa edilecek yere ve müşterilerin istediklerine en ideal tasarım ve malzeme tespiti yapılır ve temin edilir.

Çelik ev fiyat listesi konusunda firmamız belirli metrekarelerdeki modellere fiyatları belirlemiştir. Dilediğiniz zaman ofisimizi ziyaret ederek fiyatlarımızı ve modellerimizi görebilirsiniz. Çelik evde dış dizayna karar verildiğinde, kullanılacak malzeme belirlendiğinde fiyatları da meydana çıkmaktadır. Çelik ev fiyatları ile alakalı bizi arayabilirsiniz. Prefabrik villa fiyatları ise ortalama metrekaresi 800 – 1000 TL’den başlıyor. Sektörümüzde rekabetin yükselmesi siz müşteriler için fiyatları daha cazip noktalara çekmektedir. Günümüzde özellikle uygun fiyatlarından dolayı prefabrik yapı seçeneklerine herkes olumlu gözle bakmaktadır.

AnkaVilla Prefabrik Çelik Ev firmamızda yapının kurulacağı yerin iklim özellikleri öneme alınarak üretim uygulanmaktadır.Üstün özellikleri ile birlikte fark yaratan AnkaVilla Çelik ev modelleri üretim tesisleri ile birlikte müşterilerinin taleplerine üretim emniyeti ile birlikte cevap verebilmektedir. Dilerseniz Genel Müdürümüz Erdal Çaşka tarafından üretim kısmı gezilerek firmamızın üretimi ve ürünleri ile birlikte alakalı bilgiler paylaşılır.  Modellerde üretilmeden evvel hemen farklılıklar ya da ilaveler yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir