100 metrekare prefabrik ev fiyatları

Tümünü Göster

100 metrekare prefabrik ev fiyatları

100 metrekare prefabrik ev fiyatları üstün özellikleri ile birlikte fark yaratan Anka Villa Prefabrik Çelik Ev üretim tesisleri ile birlikte müşterilerinin taleplerine üretim emniyeti ile birlikte cevap verebilmektedir. Prefabrik ev fiyatları ortalama tek katlı yapılarda metrekaresi 1000 TL’den başlıyor.

100 metrekare prefabrik ev fiyatları metrekare fiyatı 1000 TL den başlamaktadır. Firmaların kalıcı yaptığı belli başlı ev modelleri bulunmaktadır. Fiyatları daha uygundur İstenilen her büyüklükte üretilebilir Prefabrik yapıların ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre oldukça daha çoktur. Isı Yalıtımları epeyce üst civarda olmakla beraber deprem yerlerinde en oldukça tercih edilen yapılarak olarak bilinmektedir. Betonarme yapılar sallantıda çatlar yıkılır lakin prefabrik yapılar esner yada kırılır.

Prefabrik evlerin boyutları genel olarak 80 metrekare ile birlikte 160 metrekare arasında farklılık işaret ediyor. Parçalar arasındaki bağlantılar cıvata ve somun sistemiyle gerçekleşiyor. Betonarme sistemler veyahut çelik yapılara oranla prefabrik konutlar malzemelerine göre daha düşük maliyetlidir ve düşük bütçe ile birlikte inşa edilen örnekleri mevcuttur.

100 metrekare prefabrik ev fiyatları en uygun fiyat seçenekleri ile AnkaVilla Prefabrik Villada.Günümüzde prefabrik yapılar epeyce çağdaş ve şık konut projeleri için de ilham veren örneklere sahiptir. Amerikan evleri yurdumuzda yeni yeni yaygınlaşan ev çeşitleri arasındadır.Evin metrekaresine göre yaygın olarak 2+1 yahut 3+1 oda yapısına sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir